Как тяжко было на душе,когда меня арестовали и тяжелей было вдвойне,когда мне приговор читали. весна играла за окном и люди солнцу улыбались,я с грустью сожалел о том, что жизнь на воле оборвалась. остоновило время бег, когда мой срок мне зачитали, мой приговор ужасней всех,я думал, лучше б расстреляли.
Как жить ,скажите? люди,а? сидеть в безвмолвии прощальном, и ждать когда прийдет она, с косой, и в черном одеянье. и верно бы она пришла,ведь смерть всегда страшна любая, и в ад ушла б моя душа и жизнь закончилась земная. Но слезы сердца в той ночи без звука капали годами. и Бог увидел боль в груди и дал душе Он покаянье.
От смерти и от силы зла ,Он защитил меня навеки. пусть жертву ищет сатана я успокоился в завете. В завете правды и добра, надежды и любви безмерной, в обьятиях Господа Христа я поселился детской верой. какая честь мне знать теперь, что Бог простил мой грех ужасный , и тихо прошептал : лишь верь! Я мир дарю тебе прекрасный!
Прекрасный! новый! неземной! святой! по Божьему красивый! мир совершенный и благой! чудесный! верный и правдивый! и ничего что в узах я, неизречённая есть радость. она и в сердце и в душе-спасен! и это Божья благость!!!
Дорогие читатели! Не скупитесь на ваши отзывы,
замечания, рецензии, пожелания авторам. И не забудьте дать
оценку произведению, которое вы прочитали - это помогает авторам
совершенствовать свои творческие способности
Проза : Студентки - Таисия Кобелева У новелі «Студентки» образ Єви-Ніколь і її брата Джеймса, як іноземців, я вибрала не просто так. Кожна людина, стаючи християнином, отримує від Бога якесь завдання, щоб виконати Його план спасіння людства. Іноді людина виконує це завдання далеко віл свого дому. Ніколь не вважала це місто своїм домом назавжди, вони з братом постійно чекали можливості повернутись на Батьківщину. Так само кожен християнин вважає Землю своїм тимчасовим домом. Тут він виконує Божий задум для нього, адже всі люди народились не просто так.\\r\\n В образі Джеймса показаний той старший брат, про якого мріє кожен. Джеймс опікується своєю сестрою і докладає до її навчання чималих зусиль. Він став опорою своїй молодшій сестрі, яка сама б не вижила в чужій країні і чужому місті.\\r\\n Коли Єва познайомила Лізу, а Джеймс Олега, з Богом, вони виконали своє завдання тут і могли повернутись додому.\\r\\n Ліза і Настя на початку твору – символи дівчат, які вважають, що усім для повного щастя, не вистачає бойфренда. Тому вони більше ніяк не могли пояснити веселий настрій своєї сусідки.\\r\\n Ліза – людина, яка шукає сенс свого життя, шукає наполегливо. Будучи на дні відчаю, вона спочатку піддається йому і кидається на Єву з ножем, потім кидає її під машину. Злякавшись свого вчинку, дівчина трішки бере свої відчуття під контроль і зривається на Насті. На самому дні відчаю Бог подав їй свою Руку через пісню, яку вона почула через відкриті вікна Дому Молитви. Там лунала пісня Олександра Бейдика «Отпусти».\\r\\n Настя – образ впертих людей, яким не жаль нікого, крім себе. Однак в кінці твору вона теж приходить до Бога.\\r\\n